מערכת CRM לניהול משימות ולוחות זמנים להשלמת כל הנדרש בבית העסק

ישנן מערכות CRM רבות, באמצעותן ניתן לבדוק כרטסות של לקוחות, לעבור על גרפים של התקשרות, שיחות ומיילים שנשלחו, ועוד, אבל את מערכת ה- CRM הבאה מעטים מכירים. היא מסייעת מאד ללקוחות עסקיים לא רק בשגרת ניהול הלקוחות אלא בשגרת ניהול הפרויקטים בארץ. זו תוכנה שהיא גם ERP וגם CRM והיא גם מספקת מענה ניהול חשבונאי לעסק המשמש חשבי שכר. הכירו את הממשק שיעשה סדר בבית העסק שלכם.

WP-ERP מבית WordPress – לנהל, להתקשר, לתכנן

WP-ERP הנו תוכנת ה- CRM המשוכללת ביותר בבניית אתרים ב WordPress. אל תתבלבלו: לא מדובר באותו ממשק חינמי שנקרא WP-CRM, אלא בכל הפונקציות שנמצאות בו, כולל תכנון וייזום פגישות עם לקוחות ביומן, כולל ניהול פרויקטים, כולל ניהול עובדים וניהול חשבונות העסק. לכן, ממשק זה אינו מגיע עם WordPress אלא יש להסדיר אותו בתשלום נוסף לאחר שתמצאו אותו באוסף ה- Plug ins של וורדפרס. העלות המינימלית היא 149 דולר ארה"ב לשנה.

ניהול משימות

ניתן לתארך את המשימות בתאריכים ושעות, ולתקצב כל שלב במשימה בזמנים מוגדרים. ניתן לצוות עובדים ספציפיים לכל משימה ולהתבונן בהתקדמותה בזמן אמת דרך לוח הבקרה של התוכנה.

ניהול לקוחות

הסדרת פגישות עם לקוחות, קביעת תאריך ושעה לכל פגישה, עיון בכרטיסיות לקוח, עיון בגרפים ב- Dashboard המצביעים על התקדמות כמות הלקוחות והאינטראקציות עמם, הצגת לידים שנצברו, וחשוב לא פחות – גיבוש מערך הודעות בקבוצות, אותן יהיה ניתן לשלוח לרשימות תפוצה מתוך כלל המקושרים שלכם כולל הלקוחות על פי שיוכם (לקוחות כלליים, לקוחות של מוצר מסוים, מתעניינים שטרם רכשו וכד'). 

ניהול החשבונאות

מערכת לניהול מלאי, תקבולים, מסמכי חשבונית, קבלה, זיכוי, ועוד. ניתן ליישם ניהול חשבונאי מלא לפועלה של החברה ולערוך מעקבים בנושא.

יותר ממערכת CRM סטנדרטית

WP-ERP מהווה את המילה האחרונה בתחום ה- CRM. לא זו בלבד שהתוכנה לא עוסקת רק בניהול הלקוחות ובגרפים שנוצרו בעקבות ההתנהלות, היא עוסקת בכל מה שמסביב, עובדים, פרויקטים ודיווח חשבונאי שוטף על מצב החברה או העסק. מערכת CRM זו מכסה את כל הנעשה בעסק ומאפשרת לכם להתפתח לניהול ERP מתקדם ביותר.