הכירו את העולם המופלא של איקומרס – מסחר אינטרנטי בהיקפים גדולים

 

איקומרס הוא מסחר אינטרנטי והוא עשוי להתבצע גם בהיקפים קטנים. מה מבדיל אותם מההיקפים הגדולים? כמובן שכמות המוצרים, אבל בשביל למכור המון מוצרים דרך האינטרנט, אתם כאינדיבידואליים אינכם לבד במשחק. נדרשת כלכלה שיתופית בין כל החברים בפאנל או לפחות חלקם. ומהו הפאנל? חברת מסחר אינטרנטית אליה מצטרפים לקוחות המשלמים לה בשביל ליהנות ממסחר אינטרנטי. מרגע ביצוע התשלום והצטרפות הלקוחות לחברה, הם יוצרים בינם לבין עצמם כלכלה שיתופית. כשהם רוכשים יחד מוצרים קל לייצר מכירות ולהגדיל הכנסות.

איקומרס בטוח חייב להתבצע בחברה בעלת שם במסחר אינטרנטי

כמובן שכל קבוצת רכישה טובה יכולה ליצור כלכלה שיתופית, אבל הבסיס הראשוני צריך להיות טוב. בלי זה קשה מאד להגיע להישגים כמו מחירי פתיחה טובים למוצרים שיאפשרו מכירה מניבה. בחברה שכבר יש לה שם, הספקים של המוצרים יכולים להעמיד לקבוצות הכלכלה השיתופית שבתוכה, כולל קבוצות חדשות, מחירים מעולים. בכך, אתה, חברך ויתר המשתתפים תוכלו ליהנות מעשרות אחוזי רווח מדי 30 יום עד שנה ורבע מביצוע תהליכי המסחר.

סוגי מכירות שניתן לבצע באיקומרס

מכירת מוצרים בכלכלה שיתופית – כל משתתף במסחר האלקטרוני קונה מוצרים ויחד מתקבצים לחנות אינטרנטית. גם הקנייה וגם המכירה מתבצעות בחנות האינטרנטית ולכם כלקוחות אין קשר פיזי עם המוצרים. בחלוקת הרווח אחרי המכירה משתתפים כל הלקוחות שהשתתפו ברכישת המוצרים. שיעור הכסף שכל אחד מקבל נקבע על פי רמת ההשקעה שלו במלאי המכירה.

מכירת מוצרי מותג – מוצרי מותג הם מוצרים שהמחיר שלהם נקבע על ידי יצרן בינלאומי כמו סמסונג, הייצ' פי, וכד'. הם היצרנים ולכן הם קובעים את המחיר. קבוצת רכישה שפועלת מתוך חברת מסחר אינטרנטית ידועה וחזקה עשויה לקבל מחיר טוב יותר מהנורמה ולכן – ליהנות מרווחים יפים של 15-19% המחולקים מדי חודש בחודשו.

קניית חנות אינטרנטית

מסלול נוסף ונדיר יחסית בתחום איקומרס הוא רכישת חנות על מוצריה: ממש כמוט זכיינות בעולם האמיתי, כאן ניתן לקנות חנות באינטרנט, אבל בשני הבדלים. כאן, החנות אינה חנות ידועה ומפורסמת, אלא פשוט כזו שנבדקה ונמצאה רווחית. בנוסף, החנות לא הוקמה עצמאית באתר פרטי אלא בכזה שמיועד לאירוח חנויות כמו איביי או אמזון. רכישת חנות כזו יכולה להניב למשתתפים 35-70% רווח שמחולק בנקודת יציאה בהתאם לשווי המוצרים בה.